INT

Z Motława

Int icon.gif s.c.

Firma INT została założona w grudniu 1990 roku przez trzech absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Gdańskiej. Już od samego początku nastawiliśmy się na tworzenie oprogramowania użytkowego wspomagającego prowadzenie firmy. Oprogramowanie nasze bazowało na najpopularniejszym wtedy systemie MS DOS. W odróżnieniu od innych producentów oprogramowania obecnych na polskim rynku postanowiliśmy skupić się na małych i średnich firmach. Staraliśmy się, by nasze produkty były w pełni dopasowane do specyfiki małych firm, które nie potrzebują rozbudowanych i skomplikowanych, a co za tym idzie - drogich programów.


Nasi klienci jednak rośli i rosły wymagania stawiane wobec naszych programów. W 1999 rozpoczęliśmy tworzenie systemu nowej generacji opartego o architekturę klient-serwer, Windows jako środowisko pracy oraz Linuksa i serwer baz danych MySQL jako środowisko serwerowe. Pakiet nazwaliśmy MOTŁAWA. Nowe technologie pozwoliły nam na usunięcie wielu ograniczeń, którymi obarczony był system "DOS-owy" i co za tym idzie wejście na ścieżkę szybkiego rozwoju możliwości oferowanych przez nasz system. Weszliśmy w ten sposób na rynek firm średnich o większych wymaganiach i zaczynamy skutecznie konkurować z wiodącymi krajowymi producentami oprogramowania dla firm.


Nasze produkty ocenianie są przez użytkowników jako przyjazne i proste w obsłudze, efektywne a przy tym konkurencyjne cenowo. Istotną zaletą naszego oprogramowania jest jego modyfikowalność i fachowe wsparcie zarówno w czasie procesu wdrożenia jak i normalnej eksploatacji. Dowodem niech będzie fakt, iż przez blisko osiemnaście lat dotychczasowej działalności nie potrzebowaliśmy żadnej reklamy. Najlepszą naszą reklamą są zadowoleni z naszych usług użytkownicy polecający nas swoim znajomym, którzy z kolei polecają nas dalej i dalej... Już blisko osiemset firm korzysta z naszego oprogramowania w wersji DOS i prawie setka z nowej generacji - pakietu Motława.


Motywuje nas to do ciągłego ulepszania naszych produktów. O tym, co należy ulepszyć wiedzą najlepiej sami użytkownicy, toteż często korzystamy z ich cennych uwag, pozostając z nimi w ścisłym kontakcie.


Mamy nadzieje, że również Państwa Firma dołączy do grona naszych klientów.


Strefa wewnętrzna

ISO:Księga systemu zarządzania jakością